درباره باخونه

درباره باخونه

با خونه كار خود را در سال ٩٦ با "نانك " آغاز كرد كه رسالت اصلي آن فروش نان و كيك هاي خانگي و ارائه مستقيم اين محصولات از توليد كنندگان خانگي به مصرف كنندگان نهايي بود. با رونق اين كسب و كار و افزایش تقاضا، در مرداد ماه ٩٩ محصولات خود را به ساير دست سازه ها و محصولات خانگي از جمله كيك و شيريني، تابلوهاي زينتي، قالیچه، گلیم، گیوه و هر آنچه که در خانه ساخته می شود گسترش دادیم و با توسعه تیم و زیر ساخت فنی نام " باخونه " را با شعار " هر خونه یک کارخونه " بر خود نهادیم. هدف اين مجموعه كمك به توسعه كسب و كارهاي خانگي ، كارآفريني و فروش مستقيم محصولات بدون واسطه از توليد كنندگان خانگي و كارگاه ها به مصرف كننده نهايي در كمترين زمان و قيمت مي باشد. بوی ناب خونه رو با ما تجربه کنید. با خونه در كنار شماست تا كارگاه خونگی خودتون رو راه بندازید.

تیم باخونه

ماموریت ما
ماموریت ما

ماموريت باخونه حمايت از كسب و كار هاي كوچك، افزایش حجم فروش و توسعه كارآفريني با راه اندازی و گسترش تعداد کارگاه های خانگی است. ما در باخونه به دنبال آن هستيم محصولات و دست ساز هاي ناب را بدون واسطه  و با كمترين قيمت و حداقل زمان ممكن از توليد كننده در اختيار مصرف كننده نهايي قرار دهيم

چشم انداز
چشم انداز

در حال حاضر ده ها تولید كننده خوش ذوق ایرانی محصولات و دست سازه هاي خانگي خود را از طريق سايت و صفحات اجتماعي با خونه معرفي و به فروش مي رسانند كه اين امر در حال حاضر تنها در شهر تهران صورت مي پذيرد. چشم انداز باخونه در سال ۱۴۰۲ گسترش تعداد تامين كنندگان و راه اندازی بزرگترین شبکه کارگاه های خونگی در سرتاسر ایران عزیزمان می باشد .

حامیان باخونه

توضیحات سایت از قسمت تنظیمات و متای توضیحات نوشته شود.

طراحی سایت توسط نونگار پردازش